Kniha návštěv

Nejsem Medvídek, ale pejsek, Vadí to?

Dobrý den,
mám jednu obrovskou prosbu. Moje dcera 7 let, má pejska. Pejsek se k nám dostal velice zvláštní cestou, nikdo neví odkud a kde se vzal a najednou tu byl, asi 20 let stary pejsek. Moje holčička si ho chytla a od té doby ho nepustila. Edík s námi musí všude chodit a je to člen naší rodiny. Bohužel se věk na Edíkovi podepisuje každý den a já trnu pokaždé když ho musím prát, zda to Edík ještě přežije. Kdyby se mu něco stalo Miška by byla strašně moc nešťastná. Sháním někoho kdo by uměl Edíka opravit. Musela byste být ale opravdu stašně moc opatrná a nesměla byste změnit "duši" Edíka. Já si uvědomuji že to zní možná bláznivě, ale to byste ji musela vidět. Edika nepustí z ruky, jen když chodila do školy, jinak spolu dělají všechno....

Pokud bych si mohla dovolit Vás požádat o opravu Edíka, byla bych Vám moc vděčná.
Děkuji pěkně Lucie
Mazlik77@centrum.cz

Re: Nejsem Medvídek, ale pejsek, Vadí to?

Dobrý den, napište mi, prosím, na mail: medvedariumpraha@seznam.cz

fakt dost nemocnej medvěd

Ahoj všem meďošům, medvídkům, i medvídečkům a jejich lidským ošetřovatelům v medvědím sanatoriu.
jsem fakt dost starej (50) a dost nemocnej medvěd. Moje holka už taky dost zestárla, ale zdá se že mě pořád ještě potřebuje a potřebovat bude. Zkoušela mě opravit a fakt se jí to "povedlo". Jsem teď takové medvědí zombie. Bylo by prosím možné objednat si u vás omlazující lázeňskou kůru? Poslal bych se v balíku.
Děkuji,
opravdu opotřebovaný Brumlíša
731125251

Re: fakt dost nemocnej medvěd

Dobrý den, napište mi, prosím, na mail: medvedariumpraha@seznam.cz

Medvídek Marionnaud

Přeji hezký den,
může mi někdo pomoci sehnat medvídky Marionnaud?
- béžový, hnědá mašlička - r. 2014
- šedý - r. 2015
- bílý - r. 2016

Předem moc děkuji - Jana

Medvědi

Dobrý den ,
mám medvěda ,kterého maminka koupila před mým narozením a to je 1951 tak mu bude asi 70 let. Nechci ho vyhodit a mám strach až jednou odejdu , bude jeho osud zpečetěn. Měla by jste o něho zájem ? Ráda vám ho pošlu.
Pak mám ještě dva malinké po mém tatínkovi ,kteří by mohli mít pomalu i 100 let. Pokud máte zájem ozvěte se mi !
Děkuji a zdravím
Ilona Bubeníčková
773520744
ilona@bbooties.eu

Medvídci

Pozdravuji tým Medvědária Praha a jsem rád, že máte tyto stránky. Byl jsem se podívat, před nějakým časem, ve vašem obchodě v pasáži na krásné medvídky různého věku.

Re: Medvídci

Děkujeme za pochvalu!

Ať žijí plyšoví medvídci

Dobrý den, svého času jsem přišel k jednomu medvědímu invalidovi - chybí mu očko. Celkově by chtěl trochu "učesat". I přesto mi ho bylo líto vyhodit do popelnice nebo spálit. Dlouho jsem ho uchovával na půdě mezi uloženými hračkami po našich dětech. A když jsem se dověděl o vašem medvědím království, rozhodl jsem se Vám ho darovat. Poslal jsem ho poštou na Křižíkovu ulici v Praze. Vrátil se mi zpět. Dnes však je situace jiná. Máme v Praze neteř, se kterou jsem se domluvil a poprosil, aby vám medvídka předala. V listopadu se s ní uvidím a balíček jí předám. Fandím Vám a jsem s pozdravem "Ať žijí plyšoví medvídci" Chládek Pavel

Re: Ať žijí plyšoví medvídci

Dobrý den, děkujeme moc, mezitím jsme spolu mluvili po telefonu :-)

Přidat nový příspěvek